5.00 / 1 oy

Resident Evil 3 Remake PC'ye Nereden İndirilebilir?

Resident Evil serisinin yeni oyun motoru oldukça başarılı, bu oyun motorunu serinin en efsane oyunları olan Resident Evil 2 ve Resident Evil 3 ile kullanmak ve oyunların remake'lerini yapmak ise tek kelimeyle mükemmel olmuş. Gel gör ki Resident Evil 3'ün steam fiyatının 259 TL olduğunu gördüğümden beri bu efsane oyunun fiyatının düşmesini ya da PC'ye indirip oynayabileceğim bir kaynak arıyorum.

Oyunun uzun bir gameplay'i olsa paraya kıyıp yine alacağım ama youtube gameplay'lerinde ortalama 5-6 saatte tüm senaryoyu bitirmişler, 5 saatlik bir korku oyunu deneyimi için 259 TL vermeyi biraz çok buluyorum. Oyun eğer indirime girmeyecekse oyunu PC için indirip oynayabileceğim farklı bir kaynak ya da metod bilen varsa yazmasını rica ediyorum.

Bu arada serinin diğer remake oyunu olan Resident Evil 2'yi de tavsiye ederim. Bu oyunlar bildiğim kadarıyla en çok çıkan Resident Evil oyunu olan Resident Evil 7'nin oyun motoru ile hazırlandılar. Resident Evil 7'yi ve tüm ek paketlerini alıp bitirmiş birisi olarak korku oyunlarını sevenlere ve özellikle de benim gibi nostaljik oyunları sevenlere mutlaka oynamalarını tavsiye ediyorum.

ultrack

03.10.2020 02:44

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 7 Ocak 2022 13:20
    1

    Resident Evil 1'in remake sürümünü indirdim de o zamanlar bu oyun güzel miymiş diye eski zamanlarıma üzüldüm. bir odadan diğerine geçerken kapı tasarımına göre kapı görseli ile birlikte yükleme seviyeleri büyük karın ağrısı. ayrıca third person shooter kamera açıları ve game play gerçekten inanılmaz kötü

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Resident Evil 3 Remake PC'ye Nereden İndirilebilir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.