5.00 / 1 oy

NBA 2K20 tek konsolda iki kişi oynanabiliyor mu?

Geçenlerde NBA 2K20 indirime girince çok ucuz bir fiyata satın almıştım (22 TL gibi bir fiyatı vardı yanılmıyorsam) ama açıp da oynamak anca bugüne kısmet oldu. Biz evde tek konsol ve iki kolla iki kişilik oyunlar oynamayı seviyoruz ve NBA 2K20 oyununu da açıkçası evde iki kişilik oynayarak eğlenceli zaman geçirmek için aldım, bugüne kadar açıp oynamamış olmamdan da bellidir muhtemelen. Bıgün açıp bakalım neymiş dedim ama oyun menüsü o kadar çok seçeneğe sahip ki karmaşık geldiği için basit bir maç başlatmak için bile oldukça zaman harcadım. Ama asıl merak ettiğim sorunun yanıtınu buluncaya kadar da biraz panik oldum çünkü menüde hiçbir yerde 2 players match gibi bir doğrudan seçenek eklememişler. Ama güzel haber şu ki oyunda tek konsol üzerinde (ben playstation 4 kullanıyorum ama xbox ve pc için de aynıdır muhtemelen) iki kol ile iki kişi karşı takımları yöneterek maç yapmak mümkün. Bunun için menüde en kısa maç başlatma seçeneği olan play now now seçeneğini seçin ve açılan takım seçme ekranında kolları (öncesinde her iki kol ile de giriş yapmış olmak gerekiyor)  sağa ve sola çekerek maç yapmak istediğiniz takımları seçin.

4-5 maç yaparak oyun hakkında biraz bir şeyler öğrenme fırsatı da bulmuş oldum. Oyunu ilk kez oynamayı deneyen birisi için pas ve şut atmayı becerebilecek kadar kolay; ama defansif ve ofansif oyun alanlarında da uzman olması zaman alacak kadar zor ve detaylı bir oyun hazırlamışlar. 400 küsür TL para versem açıkçası fazla gelirdi ama 22 TL gibi bir fiyata bu oyunu almış olabilmeme halen inanamıyorum :)

ilkercan

17.06.2020 02:52

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 18 Haziran 2020 10:11
    6

    Evet oynanabiliyor, hatta quick match yapınca bna takımlarının tüm zamanlar üzerinden en efsane kadroları olan takımlar da çıkıyor ve karşılıklı oynaması inanılmaz zevkli :)

  • 20 Aralık 2021 00:25
    1

    evet oynayabiliyor, NBA 2K20'de olduğu gibi NBA 2K21, NBA 2K22, NBA 2K23... serinin tüm oyunları için bu bilgiyi genelleyebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
NBA 2K20 tek konsolda iki kişi oynanabiliyor mu?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.