5.00 / 1 oy

Philips Hue ile Spotify'ı eşleştirmek için program

İnternette Philips Hue ürünlerini araştırırken öğrendim, sonra da kesin lazım olunca bulamam diye buraya da yazmak istedim. Philips Hue ürünlerine müziğe göre farklı renklerde ışık hareketleri yaptırmak mümkünmüş ama Android ve IOS'ta Philips Hue kullananlar, Spotify ile cihazlarını eşleştirmekte problem yaşıyorlarmış. Çözüm olarak ilightshow uygulamasını kullanarak bu eşleştirmeyi sağlayabilir ve müziğinize göre ışıklandırmanızın değişmesini sağlayabilirsiniz. Youtube'dan insanlar neler yapmışlar diye baktım da çok tatlı ambiyans aydınlarmaları yapmışlar. Özellikle led şeritleri ve ampulleri birlikte kullanarak yapılan uygulamalar harika olmuş. Ama daha öncede black friday indirimlerinde alsam mı diye düşündüğüm bu ürünleri halen pahalı buluyorum. Amazon'da fiyatları en ucuz seviyede ve alırsam da muhtemelen Amazon'u tercih edeceğim Alıncaya kadar gerekliliği konusunda düşünmeye ve araştırmaya devam :)

koray2222

17.12.2019 17:43

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 1 Ekim 2021 00:21
    3

    artık ek programa gerek yok, Philips Hue'nun akıllı telefon uygulamasından (android ve ios) spotify eşleme özelliğini etkinleştirebilirsiniz. etkinleştirme tamamlanınca spotify'da çalan müziğe göre farklı renk skalalarında istediğiniz renk değişim hızında entegrasyonlar yapabilmek mümkün.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Philips Hue ile Spotify'ı eşleştirmek için program

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.