5.00 / 1 oy

Philips Hue için Sync Box Almaya Değer mi?

Amazon prime indirimlerine güveniyordum ama beklentimi yükselttiği kadar güzel indirimler gelmeyince Philips Hue HDMI Sync Box ürününün de fiyatı halen 2.000 TL seviyelerinde kalmış oldu. Evde Philips Hue renkli akıllı başlangıç seti mevcut ve üç ampul ile bir evin havasını bu kadar değiştirebilmiş olduğuma inanamıyorum. Artık ampulleri odalara taşıyarak geziyorum desem yeridir. Mesela yemek yiyeceksem ambinaysı mutfağa taşıyorum, çalışacaksam ya da kitap okuyacaksam o odaya taşıyorum ve ampullerin birbirleri ile senkronize olarak renkler verebilmesi beni ruhen inanılmaz mutlu ediyor.

Philipd Hue ampullerinin televizyonda izlediğim filmlerin renginde odaya ambiyans ışıklandırması yapabilmesini sağlayan ve hdmi üzerinden TV'ye bağlanan Philips Hue HDMI Sync Box adında bir ürünü var. Ürünün fiyatı başlangıç setinden bile pahalı olduğu için çok istesem de elim bir türlü satın al tuşuna gitmiyor. Dolar kuru ile birlikte fiyatların yakında daha da artacağının da farkındayım ama belki black friday dönemi güzel bir kampanya olur da 1500 TL seviyelerine alabilirim diye umuyorum.

Benim sormak istediğim ise Philips Hue HDMI Sync Box ürününü kullanan ve olumlu bir yorumu ya da bir şikayeti olan var mı bunu öğrenmek istiyorum. O kadar para verdikten sonra sitedeki yazarların ekseriyetinin yaptığı gibi robot süpürge de alabilirim :) Ama bunun yerine gerçekten etkisi değer diyorsanız Philips Hue HDMI Sync Box almayı düşünüyorum. Bana tavsiye vereecek yazarlara şimdiden teşekkür ediyorum.

 

pisicik

15.10.2020 13:31

Bu soru 4 kez yanıtlandı.

 • 2 Aralık 2020 08:24
  12

  Konu hakkında görüşlerimi de yazdığım yazı için bkz: Philips Hue ile bilgisayardan film izlerken ışık senkronizasyonu yapmak

 • 8 Kasım 2021 02:05
  0

  sırf sync box'a para vermemek için (2.000 TL'nin de üzerinde) Philips Ambilight televizyon almayı düşünmeye başladım. laptop'u televizyona bağlamakla uğraşmadan doğrudan ne varsa televizyondan izleyebilmek istiyorum.

  bkz: Philips Ambilight Televizyonlarda Dahili Sync Box Var mı?

 • 20 Şubat 2022 01:53
  0

  güncel hue elemanları artık bluetooth ile haberleştiklerine göre sync box'a halen gerek var mı?

 • 20 Şubat 2022 00:34
  0

  ben satın alıp sonra memnun kalmayınca iade ettim. açıkçası hiç stabil çalışmıyor ve zaman zaman da kopmalar olabiliyor. tekrar tekrar senkronize etmek için kapatıp açmaktan çok sıkılınca ürünü iade ettim

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Philips Hue için Sync Box Almaya Değer mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.