5.00 / 1 oy

Pegasus'tan indirimli yurt dışı bilet alabilen var mı?

Dün bütün günümü (dün son gündü) listede yazılı şehirlere uçak bileti bakarak geçirdim diyebilirim ama hiçbir denememde 40$ ya da 50$ gibi fiyat seviyelerinde bilet bulamadım. bulduğum en ucuz biletler 450 TL üzeri biletlerdi. Skyscanner da sonuçlarından Pegasus'u çıkartmış sanırım, eskiden oradan bakardım artık onu da göremez oldum. Acaba biletler bitti de ben mi çok geç kaldım ya da tarih seçimlerinde falan mı bir hata yaptım bir türlü anlamadım. Belki bir sonraki kampanyada yakalayabilirsem diye sormak istedim, haftaya esip de hadi şu ülkeye gidelim deme lüksümüz yok malum döviz kurları ile, bari gelecek yıla plan yapalım da hem bilet ucuza gelsin, hem de emrivaki bir plan olmuş olsun.

karabada

23.10.2019 02:12

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 18 Aralık 2021 02:17
    0

    bu saatten sonra böyle bir kampanya yaparlar mı merak ediyorum, artık döviz kurları ve pandemi gibi parametreler de dahil olduğu için böyle kampanyaları göremez olduk

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Pegasus'tan indirimli yurt dışı bilet alabilen var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.