5.00 / 1 oy

Penti'nin ürünlerini beğeniyor musunuz?

Artık sadece iç çamaşırı mağazası olmaktan çıkıp spor giyiminden yaz giyim çeşidine ve hatta sadece kadınlara hitap etmeyip çocuk, genç ve erkeklere de hitap etmeye başlayan başarılı bulduğum marka. özellikle çoraplarını ve spor tişörtlerini beğenerek kullanıyorum. 

Sürekli indirimde olan ve gerçekten %70 e varan indirimler de yapmaktadır. dolayısıyla üzülmemek için indirimi beklemek mantıklı. Fakat çok aşık olduğunuz bir ürün varsa elbette kalmama ihtimaline karşı almakta fayda var lakin bazen indirime girer zaten deyip bulamadığınız ürünler olması muhtemel.

Özellikle bu salgın günlerinde internetten aldığınız ürünler çoğu zaman hızlı bir şekilde elinize ulaşabiliyor. Ayrıca beğenmediğiniz olmayan ürünleri mağazadan da iade ya da değişim yapabilirsiniz. Tabii şu süreçte kapalı ortamlara ne kadar az giderseniz o kadar iyi.

nilayyy

19.09.2020 03:39

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 28 Haziran 2022 01:51
    0

    hiç alakam olmamasına rağmen girdiğim bütün internet sitelerinde reklamları karşıma çıkıyor ben de bunu anlamıyorum

  • 28 Haziran 2022 02:18
    0

    aynı ip adresinden başka birisi penti'nin internet sitesinden ürünlere bakıyorsa bundan da kaynaklanıyor olabilir gördüğünüz reklamlar, ilgilenmiyorum ya da bu reklamları bana gösterme seçeneğini seçebilirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Penti'nin ürünlerini beğeniyor musunuz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.