5.00 / 1 oy

El rondosunda Fissler mi Tefal mi daha iyi?

İpli manuel doğrayıcılar (el rondosu) hakkında daha önceki yazımda genel sorular sormuştum. Biraz araştırma yaptıktan sonra el rondosu olarak (ipli manuel doğrayıcı)  en çok tercih edilen  markaların Fissler ve Tefal olduğunu fark ettim. Açıkçası her iki markada tencere, tavalar konusunda çok iyi. Özellikle Fissler’in düdüklü tenceresini merak edenlere ve almayı düşünenlere şiddetle tavsiye ederim, tereddüt etmeden alabilirler. Tefal’in de birçok ürününü kullandığım için kaliteli olduğunu biliyorum. Her iki markanın da el rondolarının boyut ve fiyat olarak birbirine yakın olması seçimi daha da zorlaştırıyor. Kullananlar daha çok eksik gördükleri yerlerini belirtirlerse belki daha kolay olabilir benim için seçmek.

Bir arkadaşım da Tupperware’in el rondosunu yaklaşık 6 senedir kullandığını, hala ilk günkü gibi sapasağlam olduğunu ve çok kullanışlı olduğunu söyledi. Tupperware el rondosunun da 2 boyu var. Küçük olan daha ideal günlük kullanımlar için dedi. Şimdi biraz ürünlerine bakınca renkleri çok hoşuma gitti, aslında Tupperware de alabilirim. En iyisi biraz daha araştırmak. 

 

yesil417

08.12.2020 09:51

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 5 Ocak 2022 09:06
    3

    sanal mağazaların en büyük avantajı, bir ürünü kullanan kişilerin ürün hakkında çok kişinin yorumunu okuyabilmek. eskiden bu siteler kendileri ürün sattıkları için kötü yorumları yayınlamıyorlardı ama artık satıcısı kendileri olmadıkları için tüm yorumlar yayınlanıyor (ya da bana öyle geliyor). sonuç olarak alacağınız ürünün yorumlarını mutlaka okuyun ve ona göre alın, sırf ucuz diye kullanışsız bir ürüne para vermeyin

  • 5 Ocak 2022 00:49
    0

    öyle çok karmaşık bir teknoloji olmadığı için bence hangisi indirimseyse onu alıp geçmek lazım, çok marka var ayrıca bu ikisi arasında sıkışıp kalmayın sadece

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
El rondosunda Fissler mi Tefal mi daha iyi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.