5.00 / 1 oy

Panter Testere Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

Arkadaşlar merhaba, soru muhtemelen size biraz ilginç gelecek ama ben amazon'da indirimde olduğunu görünce Bosch Professional GSA 120 Panter Testere satın aldım, ama panter testere nedir ve nerelerde kullanılır hiçbir fikrim yok. İndirimde görünce kesin bir gün bir yerlerde lazım olur, ya da belki aleti aldıktan sonra bir hobiye merak sararım diye aldım gitti :)

İnşaat yapacak halim yok ama örneğin büyükçe bir pvc, demir ya da ahşap parçası kesmem gerekirse evde bu işlemi yapabileceğim bir el aleti olmuş olur dedim. Ama her el aletinin (hoş, bu arkadaş sanırım el aleti olabilmek için biraz fazla büyük gibi görünüyor) spesifik ihtiyaçları çözmek amacıyla üretilmiş olduklarını düşünürsek panter testere ne işe yarar sitedeki ilgili yazar arkadaşlara sormak istiyorum.

Örneğin bir mobilya yapmaya kalksam düz bir kesim için bu aletten yararlanabilir miyim? Yoksa çok alakasız bir alışveriş mi yaptım acaba?

 

saqopa

27.12.2020 20:37

Bu soru 5 kez yanıtlandı.

 • 31 Ekim 2021 13:57
  4

  bence cinsiyet ayırmaya gerek yok, bu alışveriş ve tüketim işleri hep böyleydi. ama artık internette ürünlerin fiyatlarının çok oynak olması ve indirime giren ürünlerin de bir daha karşımıza çıkmayacak fırsatlarmış gibi sunulmasından dolayı bir daha lazım olursa alamam diye herkes aynı hataya düşüyor

 • 31 Ekim 2021 23:17
  3

  testere falan anlarım, en kötü ihtimalle koyarsınız internette ikinci el olarak satarsınız çalıştığı sürece. ama market alışverişlerini taze taze ve azar azar yapmak yerine depolama ve sürekli evdeki bazı yiyeceklerin bozularak atılmasına ne demeli? avrupa'da insanlar akşam yemekleri için gerçekten 2 domates 1 salatalık alıyorlar ve hem yiyeceklerini atmıyorlar hem de her şeyi taze yemiş oluyorlar.

 • 13 Nisan 2022 04:56
  1

  istediği kadar kampanyaya girsin, bunu saklayacak yer bulmak bile istemiyorum evde. evinizde depo varsa güzel olabilir ama alet çantasının kapladığı yer bile bazen gözüme fazla geliyor

 • 31 Ekim 2021 10:14
  1

  erkeklerin kesin bir gün lazım olur diye indirimde gördükleri ve ne olduğunu bile bilmedikleri şeyleri sürekli satın almalarından ve kadınların da evlerdeki eşyalarla bir türlü yolları ayıramama alışkanlıklarından dolayı iddia ediyorum ki Türkiye'deki her 10 evden 9'unda gereksiz eşyalardan oluşan anlamsız bir yığın vardır.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Panter Testere Nedir ve Nerelerde Kullanılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.