5.00 / 1 oy

Nutella yemek bağımlılık mı yapıyor?

Hayatımın her döneminde bağışıklığımın ve disiplinimin yüksek olduğunu düşündüm ve bağımlılık yapabilecek her türlü şeyden kendimi ya uzak tutmayı başardım, ya da bırakmayı alnımın akı ile başardım (kola bile bağımlılık yapıyor, hiç şakası yok). Ama bu nutella içinde artık ne var bilmiyorum ama bütün gün yemek bile yemeden durabilen ben, gece yatmaya yakın kaşık kaşık nutella yemeden duramıyorum. Yerine koymayı denemediğim tatlı kalmadı ama o da olmuyor, illa nutella yemem gerekiyor, onu da ne kadar yediğimi görseniz muhtemelen yuh artık dersiniz. Artık ben de bu aklımdaki soruyu sormak ve benzeri kendini durduramama problemi yaşayanlar varsa onların da görüşlerini almak istedim, acaba nutella içerisinde bağımlılık yapan bir şey olabilir mi?

gencer

20.09.2019 01:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 16 Kasım 2021 13:43
    0

    bkz: Dünyanın en kötü bağımlılıkları nelerdir? kadar olmasa da nutella kesinlikle bugünün özellikle çocuklar üzerinde en yaygın bağımlılıklarından birisi ve yerine ne koysanız dolduramıyorsunuz. en azından kararında tüketmek ve eve fazla almamak çözüm olabilir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nutella yemek bağımlılık mı yapıyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.