5.00 / 1 oy

Nintendo Switch için Micro SD Kart Tavsiyesi

Nintendo Switch satın almış ve pek de araştırma yapmadan satın aldıktan sonra satın almam gereken şeyleri öğrenen birisi olarak Nintendo Switch içerisinde bir SD kart yuvası olduğunu ve cihazın kendi dahili hafızasının oldukça küçük olduğunu öğrendim. Şimdi cihaza takmak için SD kart araştırıyorum ve 128 GB civarında okuma hızı yüksek bir kart seçmem gerektiğini tahmin ediyorum.

Nintendo Switch için hız ve saklama alanı açısından tavsiye edebileceğiniz bir SD kart varsa marka, model ve fiyat belirterek paylaşabilir misiniz?

 

Editör editi: Sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Nintendo Store'da Pricing Unavailable Hatası

bkz: Harici Usb Bellekte Disk yazmaya karşı korumalı hatası nasıl giderilir?

bkz: Usb bellek ile Windows nasıl kurulur?

bkz: Mortal Kombat 11 Ultimate DLC'sinde Hangi Paketler Var?

bkz: Go Benzeri Oyun Tavsiyeleri

bkz: XBox Series S ile XBox Series X serisi arasındaki farklar nelerdir?

bugatti.veyron

28.08.2021 14:22

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 28 Ağustos 2021 15:22
    17

    eğer oyunlarınızı store'dan satın alacak ve dijitalden indirecekseniz saklama alanınız kapasite açısından büyük olmalı. Okuma ve yazma hızı yüksek olan bir kart seçmeniz de oyun yükleme süreleri açısından önemli. Sonuç olarak Nintendo Switch biraz maliyetli bir konsol ve hafıza ile oyunlar için biraz harcama yapmanız gerekiyor.

    Sandisk'in Nintendo Switch için çıkarttığı Micro SD XC kartları tercih edebilirsiniz. Alternatif olarak Samsung Evo Plus da tercih edilebilir.

    Sandisk'in 64 GB SDXC kartı 160 TL civarına satın alınabilir. Eğer çok oyun saklamak niyetindeyseniz 128 GB da almanız yerinde olabilir.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Nintendo Switch için Micro SD Kart Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.