5.00 / 1 oy

Netflix'te aile filmlerini nasıl filtreleyebilirim?

Arkadaşlar selam, normalde Netflix'te her türlü filmi ya da diziyi izleyen biriyim ama evde bir süredir sağlık turizminden kaynaklı olarak yaşlı akrabalarımız yatılı misafir olarak kaldıkları için akşamları beraber televizyon karşısında zaman geçirmemiz gerekiyor ve televizyonda da bir şey olmadığı için e hadi Netflix'e bakayım diyorum.

Netflix'in filmlerinin ve dizlerinin açık seçik olmasını falan eleştirmiyorum ama (bu sorunun cevabını muhtemelen çocuklu aileler daha iyi biliyorlardır) filmin ya da dizinin ortasında da yaşlıları ya da kendimizi utandıracak aşırı müstehcen bir sahne ile karşılaşmak da istemiyorum. Netflix'te film başlamadan önce filmin içinde şiddet mi var ne varsa maddeler halinde yazıyor zaten ama ben sadece aile filmlerini listelemek ve izlemek istediğim filmi de bu listeden seçmek istiyorum. Teker teker filmleri açıp da başlangıçlarında çıkacak uyarıları ayıklamakla uğraşmak istemiyorum yani.

Özetle Netflix'te aile filmi gibi bir kategori var mı ya da film araması yaptığımızda bir şekilde aile olarak izlenebilecek filmleri filtreleme imkanımız var mı?

mstkmstk

20.12.2020 20:02

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix'te aile filmlerini nasıl filtreleyebilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.