5.00 / 1 oy

Netflix'in dili kendi kendine değişiyor

Tüm Netflix filmlerini ve dizilerini kendi orijinal dilinde (çoğunlukla İngilizce) izliyorum ve altyazıları da her zaman Türkçe olarak seçiyorum ama birkaç günde bir seslendirme dili Türkçe'ye dönmüş oluyor. Netflix'te böyle bilinen bir hata var mı yoksa birileri benim Netflix şifremle giriş yapıyor olabilir mi? Çok kullanıcılı bir netflix hesabı kullanıyorum ama benim hesabımdan da kimsenin giriş yapmadığını izlemeye devam et bölümündeki filmlerden ve dizilerden takip edebiliyorum. Acaba Netflix'in dil seçimi kendi kendine değişebilir mi?

poetic edda

06.05.2020 18:28

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

 • 20 Eylül 2021 07:22
  5

  şifrenizi paylaştığınız bir arkadaşınız ya da akrabanız varsa arada o film ya da dizi izlemek için sizin hesabınız üzerinden bağlanıyor ve dil ayarlarınızı değiştiriyor olabilir. çözüm olarak öncelikle geçmiş izlemele aktivitelerinize göz atmanızı ve şifrenizi değiştirmenizi öneririm. ben de hayatımda dublajlı film ya da dizi izleyen birisi değilim ve arada netflix'imin dili Türkçe'ye dönüyordu. sonra daha önce oturum açtığım bir akrabanın evinde halen benim hesaptan film dizi izlendiğine uyandım ve şifremi değiştirince sorun da düzeldi

  bkz: Netflix'te izleme geçmişimi nereden görebilirim?

 • 9 Kasım 2021 00:03
  0

  netflix'te altyazı dili kendi kendine değişiyor ise muhtemelen hesabı bir arkadaşınızla ya da tanıdığınızla farkında olmadan paylaşıyor olabilirsiniz. şifrenizi değiştirmeyi ve tüm cihazlardan çıkış yapmayı denemenizi öneririm. bir de geçmiş bağlantıları ve izlenilen içerikleri kontrol edebilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix'in dili kendi kendine değişiyor

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.