5.00 / 1 oy

Scart girişli Android tv cihazı var mı?

Akıllı olmayan televizyonları akıllı tv yapmaya yarayan android tv cihazları almaya niyetleniyorum ama bütün cihazlar 4K olarak sunulurken benim eski televizyonum hd ready kalitesinde bile değil, böyle olunca da param boşuna gidecek gibi hissediyorum. Yine de scart girişinden ya da vga girişinden bir android tv bağlasam en azından akıllı yapsam diyorum ama hdmi bağlantısı ile çıkış yapan android tv cihazlar için araya bir de dönüştürücü alınca toplam maliyet neredeyse 500 TL'ye yaklaşmış oluyor, az daha koyar hesaplı bir akıllı tv alırım daha iyi diyorum. Önerisi olanlar varsa bu finansal kararsızlık problemine çözüm arıyorum, teşekkürler:

totoro

24.11.2019 14:21

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 22 Kasım 2021 22:17
    0

    bence scart girişli bir android tv box bakacağınıza yeni bir televizyon bakın. scart üzerinden yapacağınız bir bağlantı ile görüntü kalitesi anlamında bir memnuniyet pek mümkün gibi görünmüyor. hdmi girişler artık 10 yıllık televizyonlarda bile var, alacağınız en hesaplı televizyonda bile hdmi giriş olacaktır artık.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Scart girişli Android tv cihazı var mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.