5.00 / 1 oy

Netflix'te izleme geçmişimi nereden görebilirim?

Birisinin netflix şifremi bulduğundan ve netflix hesabım bile benden habersiz film ya da diziler izlediğinden şüpheleniyorum. Şüphelerimden dolayı güvenlik için şifremi hemen değiştirdim ama hesabımın başka birisi tarafından kullanılıp kullanılmadığından emin olabilmek için youtube'da olduğu gibi izleme geçmişimi (history) görmek istiyorum. Netflix'te izleme geçmişimi silinemez bir şekilde görebileceğim bir yer var mı? Eğer bu filmi/diziyi izleme geçmişimden kaldır seçeneği varsa zaten bu araştırmayı yapmamın bir anlamı kalmamış olacak.

poetic edda

07.05.2020 23:10

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 1 Şubat 2021 10:01
    61

    menüden nereden geçiliyor bilmiyorum ama bilgisayardaki ya da telefonunuzdaki tarayıcıdan şu adrese girerek tüm üzleme geçmişinizi görebilirsiniz: www.netflix.com/viewingactivity

  • 1 Şubat 2021 06:16
    9

    erişim sağlayan cihazları ve konumlarını www.netflix.com/AccountAccess sayfasından (Hesap > Bağlı cihazların yakın zamandaki izleme etkinliği) görebiliyorum ama hangi cihazda hangi içeriğin izlendiğini göremiyorum. gizlenmiş olabilir belki bilemedim.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Netflix'te izleme geçmişimi nereden görebilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.