5.00 / 1 oy

Eve Sauna Yaptırma Maliyeti Nedir? (2020)

Selamlar, taşındığımız evde banyo çok büyük olduğu için bir kısmına sauna yapmak ya da yaptırmak gibi bir düşüncemiz var. İnternette hazır olarak satılan sauna ürünlerini de inceliyorum ama istediğim boyutlarda olmadıkları için sıfırdan belli boyutlarda olacak şekilde olmasını istiyorum.

Sauna sobası tarzı özel ürünler var internette (harvia vega pro gibi), maliyet olarak 2.500 TL - 3.000 TL civarında satın alınabiliyorlar. Aspen Lata sauna ahşabı olarak geçen lambriler de yine internetten sipariş edilebiliyor. Acaba sauna yapmayı bilen bir usta çağırarak istediğimiz ölçülerde bir sauna yaptırmak istesek ve tüm malzemeleri de internetten kendimiz sipariş etsek maliyeti ne kadar olur? Not aldığım diğer sauna malzemeleri de higrometre (sauna içinde nem ölçmek için, sauna için cam kapı, kum saati, kova, kepçe vb). Havalandırma sistemi konusunda ise çok bilgi sahibi değilim.

Bir diğer sorum da saunanın düzenli bakımı ve masrafları konusunda. Diyelim ki saunayı yaptırdık ve kullanıyoruz, uzun ömürlü ve sağlıklı olarak kullanabilmeye devam edebilmek için yaptırmamız gereken düzenli bakımları var mıdır, varsa masraflı mıdır?

sevecen

07.08.2020 22:48

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Eve Sauna Yaptırma Maliyeti Nedir? (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.