5.00 / 1 oy

Marketlerde satılan en kaliteli ayran markası hangisi?

Marketlerden aldığım ürünlere bu aralar daha fazla dikkat etmeye, ürünlerin içindeki maddeleri araştırmaya ve lezzetleri konusunda hafıza sahibi olmaya çalışmaya özen gösterir oldum. Evde ayran yapmaya vaktim olmadığı zamanlarda marketten aldığım ayranları kendi deneyimlerim çerçevesinde sıraya koydum ve eğer carrefour ya da migros gibi bir süpermarketten alışveriş yapıyorsam listede en üstteki ayrandan bakmaya başlıyorum, bulamazsam bir alttakine bakıyorum. Marketten alınabilecek en kaliteli ayran listem şu şekilde:

1. Özer Hisar Ayranı (cam şişe)

2. Eker ayran (kırmızı kapaklı)

3. Sek ayran

4. Dost ayran

5. Yörükoğlu ayran

Bu listedeki ayranlardan birisini arayıp da bulamadığım hiç olmadığı için listeyi daha fazla uzatmıyorum ancak ayranın yağlısı daha lezzetli oluyor. Bu yüzden evde yaptığım ayran ile bu ayranlar arasında ciddi bir lezzet farkı olduğunu düşünüyorum. En çok reklamı yapılan ayranlar yerine listemdeki ayranları alarak denemenizi ve kararı kendinizin vermesini tavsiye ediyorum.

xone

30.04.2020 00:31

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Marketlerde satılan en kaliteli ayran markası hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.