5.00 / 1 oy

Kuyu Açtırma Ücretleri Ne Kadardır? (2020)

Hobi bahçesi olarak nitelendirebileceğim küçük bir tarım arazisine kuyu açtırmayı düşünüyorum ama kuyu açtırma maliyetlerini bilmediğim için önden bir araştırma yapmak istiyorum. Anladığım kadarıyla yeraltı sularını kullanıyor olmaktan dolayı kuyu açtırmadan önce alınması gereken izinler ve belgeler varmış. Bu izinlerle birlikte bir su deposu kurmak, suyu yukarıya taşıyacak bir motor sistemi ve kuyuyu açacak sondaj işlemleri için hangi firmalar hizmet vermektedir ve 2020 yılı maliyetleri nelerdir bilgisi olan yazarlardan bilgi vermelerini rica ediyorum.

Konunun bu kadar detaylı olduğunu hiç tahmin etmezdim, küçüklü büyüklü onlarca hobi bahçesinde açılan tüm bu kuyular için izin mi alındı yani? Tarımla uğraşarak geçimini sağladığını bildiğim kişilerin durumlarını düşününce hiç de böyle bedelleri ödemeye güçlerinin yetebileceğine ihtimal vermiyorum açıkçası. İzinsiz kuyu açtırma cezaları 2020 yılı için nedir bunun da cevabını bilenlerin cevap yazmalarını rica ediyorum. Şikayet edeceğimden değil ama kurallara uyan tek kişi olduğumu hissetmekten çok yoruldum, vergisinden sigortasına ve maaşına kadar herkesin hakkını ödemeye gönüllü birisi olarak kimsenin bu tip kuralları umursamıyor olduğunu görmek maalesef üzüyor.

solitary man

26.08.2020 09:14

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kuyu Açtırma Ücretleri Ne Kadardır? (2020)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.