5.00 / 1 oy

instagram sayfasına facebook nasıl bağlanır?

Bir Iphone kullanıcısı olarak yaşadığım birkaç sorun var özellikle diğer cihazlara bağlanma ve bilgi aktarma konusunda. Bu sorunları, (aslında sorun değil de zorlukları demek daha doğru olur) her iphone kullanıcısının yaşadığını biliyorum lakin bu seferki sorunum instagram hesabım ile facebook hesabımı birbirine bağlamak ile ilgili. Facebook sayfamda izinler kısmında İnstagram onaylı (izinli) buna rağmen instagram hesabımda paylaştığım fotograflar için facebook hesabımda da paylaş diye ilgili simgeye tıkladığım zaman facebook sayfanızda ayarlara gidin uyarısı çıkıyor. Tekrar facebook sayfama gidip kontrol ettiğimde izin verdiğim görünüyor. 

Bu arada ilk olarak izlediğim yol şu şekildeydi:

İnstagram profilimden “menü” simgesini açtım. “Ayarlar”ı tıkladım, “hesaplar” kısmını açtım ve sonra “bağlaı hesapları” tıkladım. Buradan “Facebook” u seçtim ve facebook giriş bilgilerimi girdim. Neresinde yanlış yapıyorum bilmiyorum. Bir kısır döngü içine girdim çıkamıyorum. Yardım edebilecek biri varsa nasıl mutlu olurum anlatamam!!  

 

gökçe

18.12.2020 14:06

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
instagram sayfasına facebook nasıl bağlanır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.