5.00 / 1 oy

Kulaklık için burn in testi nasıl yapılır?

Sennheiser cx 275s kulak içi kulaklık aldım, almadan önce de ne kadar forum ve tanıtım varsa hepsini inceledim. Bugün itibariyle kulaklık elime geçti ama o kadar ürün incelemesinde methiyeler düzülen kulaklık bu olamaz. Pazar malı kulaklıktan sonra kullanan birisi için kaliteli olabilir ama emsal bir Sennheiser kullanmış olan bir kullanıcı için ilk deneyimim hayal kırıklığı oldu. Yeni kulaklıklarda sesin oturması için kulaklıkların bir süre ses vermesi gerektiği söylenir (arabalardaki motor açma durumu gibi), bu durum da Sennheiser kulaklıklarda tüm markalara kıyasla daha da büyük bir etkiye sahiptir diye yazılmış her yerde ama elime geçtiğinden beri aralıksız çalmaya devam eden kulaklıkta şimdiye kadar bir iyileşme gözlemleyemedim. Kulaklığın yeterince burn in olduğunu nasıl anlayabilirim ya da bunun bir testi var mı? Şu yüzden sorıyorum, eğer bana gelen kulaklıkta bir hata ya da problem varsa bunu nasıl anlayabilirim?

gürcan35

06.03.2020 20:29

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 6 Ekim 2021 00:54
    1

    burn in testini kaliteli de olsa kalitesiz de olsa tüm kulaklıklarda mutlaka yapmalısınız ama kaliteli kulaklıklarda etlisi daha fark edilir olduğu için bence daha anlamlı ve anlaşılabilir bir işlem oluyor. 200 liralık kulaklık için kim methiyeler düzüyorsa çok da dikkate almayın, burn in testi gibi işlemleri 2000 lira ve üzeri kulaklıklar için daha anlamlı olarak düşünebilirsiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kulaklık için burn in testi nasıl yapılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.