5.00 / 1 oy

Koronavirüs Olan Ünlüler

Öncelikle herkese sağlıklı günler diliyorum. Pandemi döneminin başından beri sürekli olarak tedbirli olan birisi olarak topluma yön veren ve ünlü olarak nitelendirdiğimiz kişilere de büyük bir rol düştüğünü düşünüyorum. Maske ve siperlik kullanmak, mümkün olduğunca evden çıkmamak ve sosyal mesafeti korumak, bu bilinçli davranışlardan bir kaçı. Elbette herkesin canı tatlı, kimse istemez burnundan giren hortumlarla test yaptırmayı ve nefes bile alamadan hata olarak yatmayı. Ama kendisi ya da çevresindeki birisi dikkat etmediği için koronavirüse yakalanan insanların sayılar da her gün artıyor. Bu sayıların içinde elbette ünlüler de var ve bir kısmı iyileşmiş olmasına rağmen ben yine tümüne acil şifalar diliyorum.

Bu yazıyı yazdığım döneme kadar covid-19 testi pozitif çıkmış olan ünlüler kimlerdir diye merak ettim ve aşağıdaki listeyi hazırladım. Umarım bu liste daha fazla uzamaz ve bu kabus de en kısa sürede son bulur.

- Reynmen

- Rüştü Reçber

- Fatih Terim

- Halil Kumova (Hayatını kaybetti)

- Nihat Hatipoğlu

- Alina Boz

- Binali Yıldırım

Kalp Doktoru

17.09.2020 11:04

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 24 Ocak 2022 00:28
    0

    ilk günler kimler oldu bilmiyorum ama geldiğimiz tarih itibariyle koronavirüs olmayan pek ünlü kalmadığını tahmin ediyorum. ama artık aşılar sayesinde eski korkulu ve riskli olma özelliklerini yitirdi

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Koronavirüs Olan Ünlüler

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.