5.00 / 1 oy

Keenetic Modemde CID Nedir?

Sitedeki yorumlara istinaden ben de Keenetic Extra modem router satın aldım ve kurulumunu yapmayı başaramadım. Modemi fişe takar takmaz cihaz otmatik olarak kablosuz internet üzerinden yayın yapmaya başladı ve altında yazan şifreyle bağlantıyı da sorunsuz olarak gerçekleştirdim. Ama cihazın internet ayarlarını yapabilmek için keenetic uygulaması ile modeme bağlantı kurmaya çalışırken local search ekranında uygulama modemi bulamıyor. Altındaki add remotely butonuna basınca cihazı elle eklemek istiyorum ama bu sefer de Enter The CID diye bir bilgi istiyor benden. CID bilgisinin bir tür cihaz ID'si olduğunu anlıyorum ama modemin neresinde yazar vs bulamadım ve cihazı da uygulamaya ekleyememiş oldum.

Not: Girdiğim deneme CID bilgilerinde de her seferinde Keenetic device not found diye bir hata alıyorum. CID nedir ve cihazın neresine yazar birileri yardımcı olabilir mi? Youtube kurulumlarında cihazın altındaki QR kodun taranması ile bu işlemler tamamlanabiliyordu ama sanırım uygulama değişmiş, QR kod tarayabileceğim bir ekran bile yok.

htasdelen

03.03.2021 18:36

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Keenetic Modemde CID Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.