5.00 / 1 oy

Kadınlara alınabilecek hediye önerileri

Erkeklere alınabilecek hediye önerileri sorusunu sorduktan sonra kendimi çok bencil hissettim ve iş arkadaşları ya da sevgililer, eşler ve hediye alınması icap eden diğer tüm kadınlar için durumu kurtaran birkaç hediye seçeneğine yer vermek istedim. Elbette sizlerden de bu hediye seçeneklerini çoğaltmanızı isteyeceğim.

Öncelikle internette yer alan her türlü kupa, bardak, saksı, peluş ayı, ucuz bileklik gibi hediyeleri aklınızdan çıkartın, en azından hediyenizi kafanıza yemek istemiyorsanız.

Ayrıca kadınlara hediye alırken, erkeklere hediye seçerken yazdığımız gibi hangisi olursa olsun kuralı işlemez.sevgiliye alınan hediyenin ayrı, arkadaşa alınan hediyenin ayrı olması gerekir :)

1. Eğer sevgilinize yeterine zaman ayıramıyorsanız ve sürekli olarak oyun oynamakla eleştiriliyorsanız, kendi oyun konsolunuzu paket yaparak sevgilinize vermeniz, onun için hediyelerin en güzelidir. İçerisinde turşu hazırlayabilir ya da çiçek ekebilir, belki küçük yeğenine bile hediye edebilir, ama size geri vermeyeceği kesindir. Bir kadına verilebilecek en güzel hediye zamandır.

2. Kadınlar küçük şeylerle de mutlu olabilirler, örneğin sevgilinize alacağınız küçücük bir pırlanta, önemli olanın işlev olduğunu size ispatlamış olacaktır. Elbette küçücük pırlantanın vereceği mutluluk, en yakın arkadaşında göreceği bir boy büyük pırlantayı görünceye kadar sürer, sonrasında evi, arabayı, böbreği satıp bir boy büyük pırlanta alarak onu daha da mutlu edebilirsiniz. Unutmayın ki bir kadına verilebilecek en güzel hediye pırlantadır.

3. Kadınların erkeklere alabilecekleri en değerli hediye olarak belirttiğim el emeği, yukarıdaki şakalarımı bir tarafa bırakırsak kadınlar için de geçerlidir. Yamuk yumuk hazırlanmış erkek örgüsü bir çorap, hediyelerin belki de en güzelidir. Bunun da haricinde kadınlara verilebilecek en güzel hediye huzur ve mutluluktur. Birlikte yenecek mutlu bir aile yemeği, salatayı sizin yapmanız şartıyla her günü özel hissettirebilir.

opevren

26.08.2019 12:29

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Kadınlara alınabilecek hediye önerileri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.