5.00 / 1 oy

Erkeklere alınabilecek hediye önerileri

İster erkek arkadaşınız olsun, isterseniz de ofisinizde çalışan ve kura çekerek hediye almak durumunda kaldığınız hiç tanımadığınız birisi olsun; hediyenizi aldığında mutlu olacağı %100 kesin olan bir hediye seçim önerileri sayfası açmak istedim. Günümüzde e azından benim aklımdaki ucuz ve kullanışlı bu hediyelere burun kıvıracak bir erkek olacağını sanmıyorum. Sizler de kendi hediye tavsiyelerinizi aşağıya sıralayabilirsiniz.

1. French Press ve yanında bir filtre kahve (kavanozu ile birlikte): 100 TL'yi bulmayacak işlevsel bir hediye. Özellikle kahve sever ofis arkadaşları için çok uygun bir hediye.

2. Et bıçağı: Yemek yapmayı sevdiğini bildiğiniz erkek arkadaşlarınız için her zaman mutlu edecek bir hediyedir. Hele bir de döküm tavada t-bone pişirmeyi seviyorsa, t-bone gibi bol sıvı bırakan etleri yiyebilecekleri birer steak kesme tahtası (etrafı oyuklu) da bu hediyeye eklenebilir. Maliyeti bıçağın kalitesine göre değişir.

3. Oyun konsolu: Sevgiliye alınacak bir Playstation 4 ya da XBox One S oyun konsolu, tuzlu ama ömür boyu unutulmayacak kadar şık bir hediyedir, hele bir de uzun yıllardır koşturmaktan oyun oynamaya fırsat bulamamış eski bir oyun delisi ise inanılmaz mutlu olacaktır. Mutluluğunu katlamak isterseniz yanına alacağınız ikinci bir kol ile iki kişi birlikte oynayabileceğiniz oyunlarda ona eşlik edebilirsiniz :) Maliyetiniz, seçiminize göre 2.000 TL ile 4.000 TL arasında olacaktır

4. Hobisine özel aksesuarlar: Örneğin masa tenisi oynuyorsa raket taşıma çantası (raket değil), bilardo oynuyorsa kaliteli bir ıstaka tebeşiri almak yine çok şık hediyelerdir. Ama raketin kendisini alırsanız kullanmak istemeyecek ama bozuntuya da veremeyecektir, çünkü muhtemelen kendisinde daha özenle seçilmiş pahalı bir ürün vardır.

5. El emeği ile hazırlanmış herhangi bir şey: Bunun değeri bence asla ölçülemez. El örgüsü bir atkı, kazak, patik bile olur; bileklik, hatta pastel boya ile yapılmış komik bir resim bile olabilir.

opevren

26.08.2019 11:47

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 28 Mayıs 2022 23:26
    3

    amazon'dan hediye kodu gönderin ne istiyorsa kendisi seçsin, bence en güzel hediye budur

  • 28 Mayıs 2022 01:11
    0

    sneakers türü ayakkabıları seviyorsa beyaz sneakers her zaman iş görür, ama markasına göre artık 2 bin liraya kadar yolu var

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erkeklere alınabilecek hediye önerileri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.