5.00 / 1 oy

İnternette satılan en lezzetli şalgam suyu hangisi?

Şalgam suyunu çocukluğumdan beri çok severim ama Mersin'e gittiğim zamanlarda taneli olarak şalgam suyu gelirdi masaya. Örneğin tantuni yemeye gittiniz, yanında masaya hemen içinde mor havuçların da olduğu şalgam suyu gelirdi, üstüne de künefeci falan derken bildiğiniz gibi değil yani :) Artık şalgam suyu birkaç marka tarafından süpermarketlerde de satılan bir ürün haline geldi ama ben çocukluğumda aldığım şalgam tadını bir türlü bu ürünlerde bulamadığım ve Mersin'e gitme şansım da olmadığı için internetten sipariş vererek alabildiğim şalgam sularına bir bakayım dedim.

Şimdilik üç yerden sipariş verdim, ikisini beğenmedim ama birisi lezzetli geldiği için buraya şalgam seven kişiler denemek isterlerse diye satın aldığım yeri, fiyatını ve ürün hakkındaki görüşlerimi yazmak istedim. Beğendiğim yer aşağıda ekran görüntüsünü de paylaştığım gibi n11'de satış yapan kalı şalgam suyu isimli ürün.

kalı şalgam suyu

Şalgamın 6 litresi taneli olarak kargo bedava şekilde 28-29 TL gibi bir fiyata geliyor. Şalgamı taneli seven birisi olduğum için benim aradığım ürün bu ama içinde şalgam taneleri olunca haliyle daha az şalgam suyu gelmiş oluyor ve yorumlarda da bu durumdan şikayetçi olan müşteriler var. Tanesiz olarak sadece şalgam suyu sipariş etme özelliği sanırım yok bu üründe. Sponsorlu yazı gibi oldu bu arada ama tanımam etmem :) Zaten sayfayı da başka şalgamlar önermek isteyenler de olursa diye açıyorum.

Şimdilik bu üründen memnunum ama daha iyi ve lezzetli bir şalgam suyu önermek isteyen olursa bu soru başlığından hangi ürünü nereden kaça alabielceğimizi yazarsa onu da alıp denemiş oluruz.

tufi

02.12.2020 13:49

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
İnternette satılan en lezzetli şalgam suyu hangisi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.