5.00 / 1 oy

Philips Hue almaya değer mi?

Hepsiburada'nın black friday indirimi için fiyatları gerçekten düşerse diye bazı ürünleri sepete atıp stoklar tükenmeden hemen almak istiyorum. Buraya da not düşmüş olayım, Philips Hue V4 Renkli Akıllı Başlangıç Seti isimli ürünün şu anki fiyatı 748 TL olarak görünüyor (satıcısı da hepsiburada). Eğer fiyatı gerçekten düşerse 3 ampullü başlangıç setini alacağım :) Peki 748 TL'ye satılan bu Philips Hue nedir? İnternetten araştırdığım kadarıyla hoş özellikleri olan, RGB özelliği ile tüm renklerde farklı şiddetlerde ışık verebilen ve cep telefonu uygulaması ile uzaktan kontrol edilebilen ampullermiş bunlar. Mesela televizyonun karşısına koyunca TV'de oynayan filmin o sahesindeki rengi yakalayarak odaya o renkte ışık vermek ve filim ambiyansına kendinizi iyice kaptırmanızı sağlamak gibi güzel bir özelliği var. Ayrıca müziğe göre renk ve ışık şiddeti ayarlamaları ile sese duyarlı olarak romantik ya da disko tadında aydınlatmalar yalkalayabiliyormuşsunuz. Benim en çok sevdiğim ise sabahları uyandırma senaryosu ile güneş doğumunu artan şiddette sarı ışık vererek uyandığınız odada uygulaması. Ben de bu seti alırsam bir adet TV karşısına, bir adet lambadere, bir adet de yatağımın yanına koymayı planlıyorum. Aranızda Philips Hue ürünleri kullananlar varsa görüş ve önerilerini duymak isterim.

koray2222

20.11.2019 01:05

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Kasım 2021 09:26
    1

    değer gibi görünüyor ama bir de 3 ampullü bir philips hue sistemi için 3 de lambader almak gerek. lambaderler de nereden baksanız ayaklı olanları tanesi 500 TL civarında. sonuç olarak 3.000 gibi bir masraf yapmak gerekiyor ki sadece 3 ampullü bir hue sistemi kurabilesiniz.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Philips Hue almaya değer mi?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.