5.00 / 1 oy

Instagram'da taslak nereye kaydediliyor?

Instagram'da düzenlemeye devam ettiğiniz görselleri (fotoğrafları ve resimleri) henüz atmaya karar vermediyseniz ve daha sonra düzenlemeye devam etmek isterseniz taslak olarak kaydetmek mümkün. Instagram'da bir çalışmayı taslak olarak kaydedebilmek için düzenleme ekranındayken telefonunuzdan geri tuşuna bastığınızda Instagram size çalışmanızı taslak olarak kaydetmek isteyip istemediğinizi sorar. Taslağı kaydet seçeneğini seçerseniz de bu taslaklar daha sonra Instagram'dan paylaşabileceğiniz şekilde taslaklar arasında dururlar.

Instagram taslakları, telefonunuzdan görebileceğiniz dosyalar değildirler. Sadece Instagram uygulamasını açtığınızda görebilirsiniz ve düzenlemeye devam edebilir ya da paylaşabilirsiniz. Instagram'da kaydettiğiniz taslakları görüntülemek için ise yeni bir gönderi yapacak gibi yeni gönderi ekranına gelin. Bu ekranda önceden kaydettiğiniz taslakları görebilir, isterseniz paylaşabilir ya da isterseniz de silebilirsiniz.

Editör editi: benzer başlıklar için;

bkz: Instagram Hikaye atınca videoda çıkan yeşil çizgi sorunu

bkz: Instagram'da Yüklenen Çoklu Fotoğraflardan Bir Tanesini Silmek

bkz: Instagram Profil Fotoğrafı Kendiliğinden Kayboldu

bkz: Instagram'da ve Facebook'ta aynı anda canlı yayın yapmak

bkz: Instagram'da Bu Hesabın Sahibi Olduğunu Onaylamamıza Yardımcı Ol Hatası

bkz: instagramdaki fotoğraflar bilgisayara nasıl aktarılır

Mustafa Mert

15.04.2021 14:26

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Instagram'da taslak nereye kaydediliyor?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.