5.00 / 1 oy

Homend Dustrider 1218 14.4V Şarjlı Süpürge incelemesi

1000 TL altı şarjlı el süpürgesi incelemelerime Homend Dustrider 1218 ürünü ile devam ediyorum.

Ürün fiyatı: 409 TL (hepsiburada)

Ürün incelemesi ve kullanım deneyimim:

Ürün; mobilya fırçası, dar aralık ucu, turbo fırça gibi başlık aparatları ile geliyor. Bu ürünü deneme fırsatı bulduğum arkadaşım evinde tüy döken bir köpeğe sahip. Bu köpeğin sahiplendiği koltuk da sürekli olarak tüy içinde olduğu için turbo başlığından ve çekiş gücünden çok memnun olduğunu söyledi. Hallı üzerinde kendi yaptığım çekim denemelerinde ise beklediğim randımanı alamadım maalesef, düz zeminde çekişi güzel ama. Bu ürünü uzun yıllardır kullandığı için yakınlarda batarya değişikliği yaptığını ve fazla da para vermediğini söyledi, bu da markanın bir artısı. Kendi eski Fakir marka el süpürgemin yedek bataryasını internetten bulamadığım için bir kenara atmak zorunda kalmıştım ben, zira prizdeyken de şarj olmadan kullanılamıyordu. Homend markasının bozulma durumunda ürünü evden teslim alıp garanti kapsamında tamir edip tekrar eve teslim etme gibi bir hizmeti de var, kargoyla ürün gönderip de sağlam ürünü de kırıp dökmek yerine harika bir hizmet bence.

Yıkanabilir filtre ile geliyor ürün, filtrenin çıkartılması ve temizlenmesi de oldukça pratik. Duvara bağlantı aparatını ise kullanmayı düşünmediğim için bana bir artısı yok, ne el süpürgesinin bir duvar aksesuarı olabileceğini düşünüyorum ne de evimin duvarında bir süpürge için çivi çakmaya niyerim var. Dyson da olsa Homend de olsa duvarda işi yok kusura bakmasın.

Ürün 1217 modeline göre az bir fiyat farkı ile biraz daha fazla çekim gücü ve ergonomi sürüyor. Tercihin hangisi derseniz bu Homend ürünler arasında bu üründen yana olur, ama daha çok marka var, bakalım araştırmaya devam.

Muammer Doğan

25.10.2019 20:14

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Homend Dustrider 1218 14.4V Şarjlı Süpürge incelemesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.