5.00 / 1 oy

Hilti Nedir?

Ahşap hobiciliği konusunda bir şeyler yaparken zamanla ekipmanları tanımaya başladığım dönemde kafamı karıştıran şeylerden birisi Hilti'nin ne olup ne olmadığıydı. Benim gibi ne oluyoruz diyenler için çok kısaca özet geçiyorum.

Hilti aslında Lihtenştayn kökenli bir marka, akılda kalıcı bir logosu logosu ve ürünleri olan oldukça da büyük bir firma. Çoğunlukla da kırıcı konusunda uzmanlaşmış ve bu alanda geniş bir ürün gamı olan bir marka. Ancak selpak ve jilet (gillette) gibi aslında ürün ve marka olan ürünlerin, isim olarak ürünlerin kendileri şeklinde benimsenmeleri neticesinde duvar ve asfalt kırıcılara da hilti denmeye başlaması gibi bir durum olmuş. Bu durum sonucunda mesela Bosch markasının da hilti adında ürünleri var. Google'da Bosch Hilti yazarsanız Bosch markasının ürettiği duvar ve beton kırıcı özellikleri görebilrisiniz.

Bu arada Hilti markasının da şarjlı ürünlerden kimyasallara, montaj sistemlerinden elektrikli süpürgelere kadar oldukça geniş bir ürün ailesi var. Daha çok kurumsal müşterilere hitap ediyor olsalar da ürünlerini incelemenizi tavsiye ederim.

vuuno

06.09.2020 09:09

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Hilti Nedir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.