5.00 / 1 oy

Merch by Amazon Davetiyeleri Nasıl Alınır?

Merch by Amazon, Amazon üzerinden özel tasarım t-shirt'lerin satılmakta olduğu niche bir e-ticaret sistemi. Amazon'da satılacak t-shirt'ler için t-shirt tasarımlarını Merch by Amazon üzerinden yüklüyorsunuz ve Amazon da size her bir satış üzerinden komisyon bazlı ödeme yapıyor. T-shirt'ün baskısı ve kargosu gibi uğraşmak istemeyeceğiniz tüm zor detaylar Amazon tarafından gerçekleşiyor, sizin tasarımcı olarak tek yapmanız gereken satılacağını umduğunuz baskılar hazırlayarak yüklemek. Ödemeler de tasarımcılara payoneer üzerinden gönderiliyor.

Şimdiye kadar Türkiye'den Merch by Amazon'a davetiye alabilen birisini duymadım ama bu, geçmişte Amazon'un Türkiye'de faal olmamasından da kaynaklanıyor olabilir. Benim başvurum da olumsuz döndüğü için Merch by Amazon'dan davetiye alabilen arkadaşların adım adım ne yaptıklarını ve davetiye alabilmek için yapılması gerekenleri yazabilmeleri için bu başlığı açıyorum. Olur da bu sistem Türkiye'den de aktifleştirilirse çok kişi bu sistem sayesind ekmek yer.

meltem.designer

19.10.2020 15:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Merch by Amazon Davetiyeleri Nasıl Alınır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.