5.00 / 1 oy

Fito krem nedir? Yüz için kullanılır mı?

Sivelce izleri bir yana yeni olan sivelcelerin yarattığı şişlik, kızarıklık ardından kronik bir şekilde yaraya dönüşüm ve kaçınılmaz sonuç leke döngüsünden bir türlü kurtulamadığım hayatımın uzunca bir süresinde araştırmalarım sonucunda "Fito krem" ile karşılaştım.

Artık dermokozmetik ve kozmetik ürünlerine paralar dökmekten de yorulduğum bir zamanda karşıma çıkması mucize gibi geldi. öncelikle eczane ürünü olması gönül rahatlığı veriyor. fiyatı da elbette ayrı bir keyif sürmenizi sağlıyor.

Fito krem ne işe yarar?

cildin kendini yenileme sürecini hızlandıran, dolayısıyla cildi onaran bu krem her türlü ameliyat, kesik, yara, yanık gibi ciltte oluşan hasarın onarılması için birebir. lekenin olduğu yere düzenli bir şekilde sürmeniz durumunda hızlı bir şekilde iyileştiğini göreceksiniz.

Özellikle kış aylarında dudak kurumasına da oldukça etkilidir. Çatlayan dudaklarınıza ince bir tabaka halinde sürmeniz yeterli olacaktır. Gün içinde yutulma ihtimali düşünüldüğünde aslında gece uymadan önce sürülmesi daha iyi olur. fakat çok fazla kuruyan ve çatlayan dudaklara sahipseniz elbette günde birkaç kez sürmekte fayda var. 

şimdi ise muhakkak herkesin yaz aylarında en azından bir iki defa mazruz kaldığı sivrisinek ısırıklakrındaki etkisinden bahsedeceğim: inanılmaz bir şekilde kaşıntıyı kısa bir sürede engelliyor. Böylece müstakbel sinek kaşntısı yaraları ve izlerinden de kurtulmuş oluyorsunuz. 

En en en büyük artısı ise kortikosteroid içermemesi! 

elif oslo

22.09.2020 02:01

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Fito krem nedir? Yüz için kullanılır mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.