5.00 / 1 oy

Greyfurt nasıl yenir?

Aranızda oturup greyfurt yiyebilen var mı benim merak ettiğim şey budur. Marketlerde portakallara ayrılan kadar kocaman reyonların greyfurtlar için de ayrıldığını görüyorum. Demek ki talep var ve o kadar greyfurt sürekli satılıyor ve ürün sirkülasyonu ile sürekli de yeni ürünler geliyor. Peki bu kadar greyfurt alıp da nasıl yiyorsunuz? Bir ayva bir de greyfurt için bu soruların yanıtını çok aradım ama tüm denemelerime rağmen belki bu sefer severim diyerek yaptığım tüm greyfurt yeme denemelerinde yarısına gelmeden ağzım yüzüm kaymış bir durumda pes ederek vazgeçtim. Portakal suyunun içerisinde faydalarından dolayı %10 oranında greyfurt sıkmayı anlarım ama bunun dışında greyfurtu nasıl yiyebildiğinizi lütfen bana anlatabilir misiniz?

cukalvat or

26.02.2020 17:08

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 26 Mart 2022 01:55
    2

    ekşiye yeterince tahamülünüz varsa ısırarak bile greyfurt yiyen insanlar biliyorum ama eğer mandalina bile ekşi olduğunda dişiniz kamaşıyorsa en fazla portakal suyunuza damlatma usulü ekleyerek greyfurt tüketebilirsiniz. onun haricinde her deneme pişmanlıkla sonuçlanacaktır

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Greyfurt nasıl yenir?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.