5.00 / 1 oy

Giriş kat apartman daireleri için alınabilecek hesaplı güvenlik önlemleri

Merhabalar, giriş katta oturmanun apartmanın bahçesinden yararlanabilme ve giriş çıkışı kolay bir evde oturmak gibi avantajları var ama bir yandan da insan her türlü dünya hali var diyor ve ne olur ne olmaz diye önlem almak gerek diyor. Kendimi kafeslerin ardına hapis hissetmemek için evin pencerelerine demir kafes yaptırmadım, sürekli olur olmaz çalıp apartmanı ayağa kaldırmasın diye alarm da taktırmadım, zaten alarm çaldıysa biraz iş işten geçti gibi bir durum oluyor, bu yüzden işlevi tartışılır bir hizmete aylık düzenli para vermeye biraz karşıyım. Sonuç olarak kendi evinizde uyguladığınız basit güvenlik önlemlerinden bahsedebilirseniz okuyan herkese faydası olabilir düşüncesi ile bu konuyu açıyorum, zaman ayırıp yazı yazabilecek herkese şimdiden teşekkür ederim.

leylaca

18.06.2019 23:30

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 13 Şubat 2022 07:05
    3

    apartmanda herkes dış kapıyı açma konusunda titiz ve bilinçli olmadığı sürece güvenliğin garantisi yok. her gün artık her eve market siparişlerinden kargolara kadar 3-5 teslimat geliyor ve görüntülü diafonların bile bir işlevi kalmadı. her apartmanın kapısı sürekli olarak açılıyor ve herkes de artık kontrol etmeden her çalan kapıyı açıyor. sonuç olarak pencerelere ve balkona gösterdiğiniz özeni apartman giriş kapınıza da göstermeniz çok önemli, bir de kamera sistemi caydırıcı olabilir

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Giriş kat apartman daireleri için alınabilecek hesaplı güvenlik önlemleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.