5.00 / 1 oy

Giriş düzeyi hesaplı DSLR tavsiyesi

DSLR konusunda çok yazı okudum, anladığım kadarıyla insanların çoğu manuel fotoğraf çekmekten pes edip önce dslr makinelerini otomatik modda kullanmaya çalışıyorlar, o da olmayınca özel günlerden özel günlere o kadar para verdik bari eş dost kullanamıyor demesin diye ellerinde şöyle bir gösterip sonra geri kaldırıyorlar. Ben de kendime çok güvenemediğim için eğitimini alacak olsam da eğer beceremezsem ya da aradığım keyfi alamazsam çok para verip de üzülmeyeceğim, ama seversem de en azından acemiliğimi atıncaya kadar severek kullanabileceğim bir kamera arıyorum. kamera modu şimdilik önemli değil, hazır kit olursa daha da iyi olur.

sinems

31.07.2019 12:38

Bu soru 3 kez yanıtlandı.

  • 24 Kasım 2021 08:57
    0

    crop'lu giriş seviyesi dslr makinelere ben de bakıyordum ama muhteşem cuma indirimlerinde fiyat düşüşü beklerken kur artışlarıyla birlikte artık fiyatları çok fazla arttı ve almaktan da muhtemelen vazgeçerim bu gidişle.

  • 2 Temmuz 2022 19:32
    0

    giriş düzeyi çok dslr var ama artık hesaplı olma seçeneği kalmamış maalesef

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Giriş düzeyi hesaplı DSLR tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.