5.00 / 1 oy

Evden çevirmenlik yaparak para kazanmak

Evden çevirmenlik yaparak nasıl ek gelir elde edebilirim diye araştırma yaparken aklıma şöyle bir proje geldi. İnsanlara (çevirmenlere) ihale usulü işin tanımı sunulsa, bu çevirmenler de iş için fiyat verse ve referanslarını gösterse, hatta daha önceki yaptığı işlerden de sistem üzerinde yıldızlarla puanı görünse harika olmaz mıydı? Böyle bir platform var mı bilmiyorum ama eğer yoksa ilk yapan çok sağlam para kazanır benden söylemesi. Hatta yabancı platformlarda böyle bir sistem varsa belki havuzlarında Türkçe çeviri yaparak katkı sağlayabilecek çok az insan olduğu için oradan döviz bazında daha düzgün gelirler bile elde edilebilir?

elgin.akpinar

06.09.2019 17:47

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

  • 20 Mart 2022 09:59
    1

    teorik olarak kulağa güzel geliyor ama bilmediğim için bana yeni gelen bir fikir olabilir bu. muhtemelen açık eksiltme yoluyla fiyat veren ya da armut gibi çalışan çok sayıda online çevirmenlik platformu da vardır

  • 5 Şubat 2022 21:18

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Evden çevirmenlik yaparak para kazanmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.