5.00 / 1 oy

Erkek İçin Rahat Pijama Tavsiyesi

Birkaç yıldır lcw ve defacto marka pijamalar kullanıyorum ve eşofman eskilerine göre çok daha ince ve rahat olduklarını da söyleyebilirim. Kumaşları daha ince ve üzerinizde varlığını yokluğunu  hissetmiyorsunuz. Uyurken de rahat oluyor, evin içinde pijama keyfi yaparken de kalın eşofmanlara göre çok daha rahat oluyorlar. Ama tek dezavantajları sanırım kolay deforme olmaları. Satın aldığım bir pijamayı 2 yıldan fazla kullanabildiğimi henüz bilmiyorum, mutlaka bir yerlerden yırtılıyorlar ve özellikle de yıkandıkça çok daha fazla yırtılmaya müsait oluyorlar.

Pijamanın konforunu fark etmiş birisi olarak kaliteli bir pijama satın almak için bütçe ayırabileceğimi fark ettim ve yumuşacık ve rahat türden pijamalar üreten markalar arıyorum. 50-100 TL'lik pijamaların fiyat/performans konusunda çok memnunum ama biraz daha fazla bütçe ayıraraı satın alabileceğim daha kaliteli ya da yumuşak bir pijama var mı yok mu bunun arayışındayım.

Pijaması konusunda çok memnun olup da öneri olarak hangi markadan nasıl bir para karşılığında ne tür pijamalar alabileceğimi söyleyebilecek birileri var mı sitede?

senan

11.11.2020 23:41

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Erkek İçin Rahat Pijama Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.