5.00 / 1 oy

Ev için ucuz pürmüz tavsiyesi (değiştirilebilir kartuşlu)

Tüm tavuk aldığımda tavuğun tüylerini yakmak için kullanmak amacıyla hesaplı bir pürmüz bakıyorum ama internette çakmak gibi olanlar dışında 80 TL altında bir pürmüz bulamıyorum. Gaz kısmı bitikçe başlığını biten kutudan dolu tüp kartuşuna takmak suretiyle değiştirilebilir başlıklı olan ürünler içerisinde Orcamp Torch Set ile Nurgaz Firebird Turbo Torch arasında kararsız kaldım ama Nurgaz'ın model numarası da kartuş numaraları ile farklı oldukları için değiştirilebilir gaz kartuşlarının uyumlu olmamasından şüpheleniyorum. 100 TL altında evde kullanılabilecek değiştirilebilir gaz kapsüllü pürmüz önerisi yapabilirseniz direk ona bakayım.

volkanoxfb

30.11.2019 00:05

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 11 Ocak 2022 12:38
    0

    Nurgaz'ın kartuşları da değişiyor ateşleme tabancaları da sorunsuz olarak yıllarca kullanılabiliyor. bir kartuşu çok aktif kullanmayacaksanız yıllarca kullanabilirsiniz. bu yüzden set alıp da saklama zahmetine girmek yerine tek kartuşlu olarak alın bittikçe değiştirirsiniz

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Ev için ucuz pürmüz tavsiyesi (değiştirilebilir kartuşlu)

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.