5.00 / 1 oy

Dungeon Keeper 3 Oyunu Çıkacak mı?

2020'nin En Güzel Grafiklere Sahip 5 Bilgisayar Oyunu sorusunu yazarken örnek verince aklıma geldi, tüm zamanların en sevdiğim oyunlarından birisi Dungeon Keeper olabilir. Dungeon Keeper 2'yi bilmeyenler için 1999 yılında çıkmış bir strateji oyunudur ve kendine has oynanışı ve mizah anlayışı ile bugüne kadar daha eğlenceli bir oyun da oynamadım diyebilirim.

Dungeon Keeper serisinin geliştiricisi olan oyun firması Bullfrog Productions firması Electronic Arts tarafından yıllar önce satın alınmıştı (dönemin oyuncuları kurbağa logosundan hatırlayabilirler), dolayısıyla araya giren çok sayıda oyun projesi ile Dungeon Keeper 3 oyunu da çok kereler ertelenerek rafa kalkmıştı. Aklıma düşünce dungeon keeper 3 çıkacak mı ya da farklı bir isimle çoktan çıktı mı diye araştırayım dedim.

Dungeon Keeper 3 konusunda bir gelişme olursa ya da oyun herhangi bir şekilde/isimle piyasaya çıkarsa/çıktıysa bilisi olan arkadaşlar buradan yazabilirlerse umuduyla bu soruyu açıyorum.

Edit 1: Dungeons adında bir oyun var 2011 yılında çıkmış ama kötü bir uyarlama olduğu için hiç oynanmaması bile daha çok tavsiye ediliyor:

ultrack

08.11.2020 22:16

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dungeon Keeper 3 Oyunu Çıkacak mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.