5.00 / 1 oy

NBA 2K20'de maçı tekrar nasıl izleyebilirim?

NBA 2K21 halen çok pahalı olduğu için NBA 2K20 oynamaya devam ediyorum (bkz: NBA 2K20 ile NBA 2K21 Arasındaki Farklar Neler?), açıkçası iki oyun arasında iyileştirmeler ve geliştirmeler olsa da 2K20 versiyonuna o kadar elim alıştı ki 2K21'de indirim olunca tekrar yeni shotmeter'e ve diğer minör değişikliklere nasıl alışacağımı merak ediyorum.

 NBA 2K20'de arada çok efsane maçlar çıkıyor ve maç bittiğinde kan ter içinde ne maçtı ama dediğim oluyor. Bugün de son saniye basketi ile inanılmaz bir maç kazandıktan sonra tüm maçı oturup izlemek acaba nasıl olurdu diye merak ettim ve oyun bittikten sonra açılan menüden tüm maçın tekrarını izleyebileceğim bir menü ya da özellik aradım ama bulamadım. Maç içinde tekrarı başa sararak izleyebilmek mümkün olduğu için maç bittikten sonra da tüm maçın tekrarını izlemenin mümkün olacağını düşünüyordum ama bulamayınca acaba olmayabilir mi diye üşenerek oyunu kapattım.

NBA 2K20'de maç bittikten sonra tüm maçı tekrar izleyebilmek ya da hatta tüm maçı video olarak kaydederek daha sonra da izleyebilmek mümkün olabilir mi? (Ek bir uygulama ya da broadcast kullanmadan oyun içinden kaydetmekten bahsediyorum, youtube'a atmak değil).

ilkercan

11.12.2020 08:15

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
NBA 2K20'de maçı tekrar nasıl izleyebilirim?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.