5.00 / 1 oy

Dispatched From The Dispatch Center Ne Demek

Selamlar, Joom'dan Alışveriş Yapanların Deneyimleri ve Şikayetler sorusunu sorduktan sonra (yaklaşık 2 hafta kadar önce) Joom'dan deneme yapmak amacıyla ilk siparişimi verdim ve uygulamadan kargo takibi yaptığımda son aşama olarak kargonun 3 gün önce "Dispatched From The Dispatch Center" işleminde olduğunu yazıyor.

Kargonun bir sevk merkezinden gönderildiğini anlıyorum ama Türkiye'ye girdi mi, gümrükten geçti mi, bahsi geçen hangi lkenin sevk merkezidir gibi sorularıma yanıt alabileceğim bir sistem göremedim Joom'da. Sistemde kargonun son teslim tarihi için öngörülen yarih 26 Kasım olduğu için arayıp sormadan önce bir süre daha bekleyeceğim. Zaten gelmese de çok üzmeyecek kadar bir fiyat etileti olan bir ürün sipariş ettim ve amacım tamamen Joom'un sevkiyat sistemini denemek.

Dispatched From The Dispatch Center kargo adımı konusunda Çin'den gelmekte olan bir ürün için tam olarak ifade edilmek istenen şey sizce nedir, sevm merkezinden ayrılmış olması olarak yorumlamakla hata mı ediyorum?

joker_26

02.11.2020 11:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dispatched From The Dispatch Center Ne Demek

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.