5.00 / 1 oy

Dijital yazı tahtası piranha marka tavsiye eder misiniz?

Evde kaldığı süre boyunca yapacak aktivelerin hepsini neredeyse bitirdiğimiz fakat hala sıkıntısını gideremediğim kızım reklamlarda dijital yazı tahtası gördü ve günlerdir sayıklıyor bana bunu alın diye. Hayır gördüğü reklam A101’de 17 Aralık’ta satışa sunulacak olan Piranha marka dijital yazı tahtası. Nedir ne değildir bilmiyorum. Biraz araştırayım dedim internette çok çeşitli markaların çok farklı özelliklerde dijital yazı tahtaları var. Dijital yazı tahtaları iyi ve kullanışlı bir şeyse ve tabii kızımı oyalayabilecekse bir müddet, daha fazla özelliği olan dijital yazı tahtası almayı da düşünebilirim.

A101’de bu Perşembe satılacak olan Piranha marka dijital yazı tahtasının fiyatının 30 TL olması almak için iyi bir fırsat olsa da kalitesi ve sağlığa herhangi bir zararı olup olmadığını bilmemek insanı korkutuyor açıkçası. Reklamda büyük gibi görünse de 10″ ekrana sahip olması telefon ekranından biraz daha büyük bir alet anlamına geliyor. Kullanımının kolay olması yani  tek bir  tuş ile yazdıklarını silebilecek olması ve ekrana yazdığı yazıları saklayabilecek olması iyi. Fakat hafızasının ne kadar olduğu konusunda bilgi verilmemiş. Mıktanıslı arka yüzeye sahip olmasının ne gibi bir işlevi olduğunu da tam olarak anlayamadım. Sanırım kolayca kırılacak ya da köşeye atacağı bir başka ürün olacak ama istediği için ve hevesi geçsin diye el mahkum bunu da alacağım. Eğer Piranha marka ya da başka bir marka da olur dijital yazı tahtası kullanmışsınız fikir paylaşırsanız henüz almak için vaktim varken harika olur. 

 

ogün

16.12.2020 21:26

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dijital yazı tahtası piranha marka tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.