5.00 / 1 oy

EBA TV İçin Tablet Tavsiyesi

EBA TV'den uzaktan derslerini yapmakta olan yeğenime akıllı telefon almak yaşından dolayı sakıncalı olabileceği için tablet almayı planlıyorum. Bütçe olarak maksimum 2.000 TL'te kadar bir tablet saton alabileceğim için ve bu fiyat limitinde satın alabileceğim iş görür bir bilgisayar bulunmamasından dolayı tabletin en doğru seçim olduğunu düşünüyorum. Bütçem izin verseydi 7-8 bin liraya ortalama üzeri bir notebook almak isterdim ama bu aşamada benim için bu fiyatlarda harcama yapmak pek mümkün görünmüyor.

Apple tabletlere de bütçem yetmediği için (ikinci el tablet satın almak istemiyorum) muhtemelen tercihimi Samsung marka tabletlerden yana kullanacağım. Bunun ilk sebebi Android işletim sistemine sahip olması, ikincisi ise Samsung SM-T517 Galaxy Tab A modelinin ekran boyutunun 10.1" olması. 8" bir tablet almaktansa daha büyük bir ekrana sahip olan bir tablet ile hem ders videoları daha büyük ve anlaşılır olur, hem de klavyesinde daha hızlı yazı yazmak mümkün olur diye düşünüyorum.

Uzaktan eğitimde kullanmak amacıyla 2.000 TL'ye kadar olan bütçeler için daha mantıklı bir tablet önerisi olan varsa önerilerini bekliyorum.

Ahmet Demir

10.10.2020 23:20

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
EBA TV İçin Tablet Tavsiyesi

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.