5.00 / 1 oy

Dermokil ürünlerini tavsiye eder misiniz?

Watsons, Gratis, Migros, Boyner gibi mağazaların yanında Trendyol, Hepsiburada gibi online alışveriş sitelerinde de sürekli karşıma çıkan Dermokil markasının cilt bakım ürünlerini merak ediyorum. Birkaç güne kalmaz şu an kullandığım set biter, cildim alışmasın diye arada kullandığım ürünleri değiştiriyorum. Cildim kuru ve hassas her ürünü kullanamıyorum, pul pul dökülüyor ve kızarıyor. Biraz nem kazandırması için yeni bir ürün arayışındayım. Dermokil hem Türkiye’de üretilmiş olması hem ürünlerinin içeriğinin doğal kil olması ve fiyatının da piyasadaki muadillerine kıyasla uygun olması beni biraz daha bu markanın ürünlerine kaydırıyor. 

Yüz maskeleri içerisinde çok yoğun etken maddeler barındırdığı için her ürünün kullanılmaması gerektiğini biliyorum. Hatta cilt ne kadar yağlı olursa olsun haftada 1 kez kullanılması öneriliyor yüz maskelerinin. Haftada 2 kezden fazla kullanılmaması gerekir özellikle kil maskelerinin.  Birkaç yorumda siyah noktası ve sivilcesi olmayan kişilerde ters etki yapıp sivilceye ve siyah noktalara sebep olduğu belirtilmiş. Dermokil ürünlerinin deneme boyları var mıdır? Varsa nerede satılır, ona göre önce deneyeyim sonra büyük boylarını satın alayım istiyorum. Varsa dermokil ürünlerini deneyen özellikle kuru ve hassas ciltler için olan versiyonunu çok sevinirim. 

tugba24

19.12.2020 19:19

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Dermokil ürünlerini tavsiye eder misiniz?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.