5.00 / 1 oy

(Megadeth) David Ellefson'in videosunda ne var?

Megadeth'in neredeyse tüm dönemlerinde basları çalan David Ellefson bir anda gruptan bir videodan dolayı kovuldu ve Dave Mustaine de cinsel içerikli görüntüler bulunan bu videoyu izledikten sonra David Ellefson'un Megadeth kariyerinin kesin bir şekilde sona erdiği haberini duyurdu.

Megadeth'in 2021 yılında piyasaya çıkacak yeni stüdyo albümü (The Sick, the Dying and the Dead) öncesi bu kovulma hadisesinin nasıl olabileceği konusunda ise henüz ismi açıklanmayan gizemli bir basçı tarafından albümdeki tüm basların tekrar çalındığı ve yeni albümde David Ellefson'a dair hiçbir şey olmayacağı açıklaması yapıldı.

Bir metal grubunun geçmişinde her türlü aşırılık olmasının doğal karşılanacağı düşüncesi ile bu videoda bu kadar ne olabilir de bunca yıllık bir grup arkadaşının ilişiği kesilebilir çok merak ettim, bu tutum Dave Mustaine'in yerine bir başkası tarafından acaba nasıl yorumlanırdı kim bilir..

 

Editör editi: sitedeki bazı diğer benzer yazılar için;

bkz: Megadeth'in Yeni Albümü (The Sick, the Dying... and the Dead) Ne Zaman Çıkacak?

bkz: içinde hiç kötü parça olmayan metal albümleri

bkz: Progressive metal albümü tavsiyeleri

bkz: Metallica'nın hiç canlı çalmadığı parçaları

bkz: Hiç kötü albümü olmayan 10 rock ve metal grubu

bkz: Metal tarihinin gelmiş geçmiş en iyi 10 kadın vokalisti

kaymazhoca

21.07.2021 18:32

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
(Megadeth) David Ellefson'in videosunda ne var?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.