5.00 / 1 oy

Anathema Dağıldı mı?

2020 yılı, pandemiden dolayı grupların turnelerine ara vermek ve stüdyoya kapanarak yeni albümler üzerinde çalışmak durumunda kaldıkları bir yıl oldu. Bu yıl çıkan ve çıkacak olan albümleri de 2020'de Çıkan 27 Mükemmel Rock ve Metal Albümü yazımda paylaşmıştım.

Bu listede yer almasa da Anathema da 2021 yılında albüm çıkartacağını duyuran gruplardan birisiydi ve her albümleri birbirinden farklı konseptlerde ve derinliklerde deneyimler yaşattığı için benim de en çok merakla beklediğim albümlerden birisiydi. Ama maalesef grubun instagram sayfasında dağıldıklarını açıkladıkları bir mesaj yayınlanmış.

Grubun fanları, sosyal medya hesaplarından grubu mesaj yağmuruna tutmuş durumda. Alınması basit bir karar olmadığını tahmin ettiğim için fanların mesajları ile bu kararı geri alabileceklerini pek sanmıyorum. Grup elemanlarının yeni projelerini bekliyor olacağım kendi adıma.

kuandık

24.09.2020 14:24

Bu soru 2 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Anathema Dağıldı mı?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.