5.00 / 1 oy

Çocuğa verilecek telefon uzaktan nasıl takip edilebilir

Genç yaştaki bir çocuğa artık bütün arkadaşları telefon sahibi olduğu için karne hediyesi olarak telefon alınma konusu gündemde ama internette her türlü insanın olduğu ve her gün duyduğumuz haberler de malumumuz. O siteye girme, buradan mesaj gelirse yanıtlama gibi telkinlerin çok da yeterli olacağını düşünmediğim için uzaktan kontrol mekanizması nasıl olabilir bunu öğrenmeye çalışıyorum. Mesela instagram'a ya da whatsapp'a gelen mesajlar, kimler mesaj göndermiş, youtube'dan ne izlemiş ya da facebook twitter vb platformlardan gelen kötü niyetli istekler var mı takip etmek istiyorum. Bu işlevleri yerine getirebilecek bir uygulama bilen varsa adını yazabilir mi? Ayrıca android mi tavsiye edersiniz yoksa IOS mu daha güvenli olur?

alpbugra71

06.01.2020 21:25

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

  • 26 Ekim 2021 05:02
    0

    internette ebeveyn kontrolü amacıyla kullanılması tavsiye edilen çok sayıda android ve ios uygulaması var ama bu uygulamalar kötü niyetli olarak da kullanılabileceği için store'larda bir çoğunu bulamamanız normaldir. apk store'larda arama yaparak çok sayıda bu minvalde uygulama bulabilirsiniz.

    bkz: APK indirmek için en güvenilir site hangisi?

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Çocuğa verilecek telefon uzaktan nasıl takip edilebilir

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.