5.00 / 1 oy

Android Telefonu Her x Saatte Bir Otomatik Olarak Yeniden Başlatmak

Android telefonum (Samsung Galaxy serisi) zaman zaman yeeni gelen mailleri otomatik olarak görmüyor ya da arka tarafta çalışan reklam engelleyici sistemleri kendi kendine uyarı vermeden devreden çıkartıyor. Ben de durumu fark ettiğimde telefonu yeniden başlatıyorum ve telefon yeniden başladığında yeni mailleri de görüyor ve yine bir süre her şey sorunsuz olarak çalışıyor. Sistemin ne zaman kendi kendine bozulduğunu takip edemediğim için (belirli bir periyodu yok ama genellikle 24 saati geçiyor) her 24 saatte bir telefonun benden bağımsız olarak yeniden başlamasını istiyorum.

Google Play'deki uygulamalar arasında her x saatte bir (x benim yazdığım bir sayı olacak ve örneğin ben 24 saat istiyorsam telefon her 24 saatte bir otomatik olarak yeniden başlayacak, bu saati de sabaha karşı 4-5 gibi ayarlayarak benim kullandığım esnada yeniden başlamamasını sağlamayı düşünüyorum) telefonu kendi kendine kapanıp açılacak ve böylece muhtemelen sistemdeki yükler de boşalacağı için tüm servisler sorunsuz olarak çalışıyor olacak. Samsung telefonların ayarlarının içinde buna benzer bir uygulama göremedim. Ayarların içinden ya da Google Play'den yükleyebileceğim uygulamalar arasından telefonu benim istediğim aralıkta telefonu periyodik olarak nasıl yeniden başlatabilirim?

geylani

14.09.2020 00:48

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Android Telefonu Her x Saatte Bir Otomatik Olarak Yeniden Başlatmak

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.