5.00 / 1 oy

Çakra nasıl açılır?

Evde çalışarak da olsa fazlasıyla zaman geçirdiğim, sosyallikten uzak kaldığım pandemi döneminde enerjimin düştüğünü çok bariz bir şekilde hissedebiliyorum. Spiritüel konulardan çok anlayan birisi olmamama rağmen bir arkadaşımın senin çakraların tıkanmış demesi üzerine acaba böyle bir şey olabilir mi diye aklımda bir soru işareti oluştu ve binlerce yıllık kültür bomboş olamaz diye düşünmeye başladım.

Çakra konusuna girmek ve çakralarımı açmak için düzenli egzersizlere başlamak istiyorum ama bu konuda dışarıda bir kursa gidebilecek kadar vaktim de yok. Evde günde belirli bir zaman dilimi ayırarak yanan mumlar eşliğinde telefonsuz ve bilgisayarsız teknolojik detox ile birlikte bu konulara zaman ayırmak istiyorum. Çakra açan müzikler, şartlar, ev düzenlemesi ve yapılması gerekenler konusunda bilgi sahibi olan arkadaşlar yol gösterebilirler mi ya da kaynak önerisinde bulunabilirler mi? Kitap ya da youtube kanalı olabilir, ingilizce kaynak olursa o da uygundır.

Burçin64

26.02.2021 20:28

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Çakra nasıl açılır?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.