5.00 / 1 oy

Breaking Bad Benzeri Dizi Tavsiyeleri

Breaking Bad bittiğinden beri hiçbir diziye kendimi bu kadar veremedim. Better Call Saul güzel gidiyor ama onun da son sezon yayın tarihi pandemiden dolayı ertelenmiş gibi görünüyor. Tercihen Netflix'ten izleyebileceğim ve tamamlanmış diziler arıyorum ama Breaking Bad gibi karakterleri ve senaryosu ile beni tam olarak içine çekebilen bir dizi olmalı.

Bir arkadaşım ısrarla Walking Dead dizisini önerdi mesela, 6 bölüm zor dayanabildim. İki dizi arasında dağlar kadar fark var, kendimi eşleştirebileceğim bir karakter bile yok. Senaryo zaten aksiyona bağlı, sürpriz hiçbir durum yok. Bir bölüm bitince diğerini açmak bile istemedi canım.

Person Of Interest için de çok olumlu eleştiriler vardı ama her bölüm yine aynı geldiği için 2 sezon ancak dayanabildim. Herkesi dövebilen bir kahramanımız ve süper zekalı teknoloji dahisi bir adam üzerine bu kadar bölüm aynı şeyi izlemeyi nasıl başarabildiler bilmiyorum, ilerleyen sezonlarda ya da bölümlerde belki işler değişecekti ama dayanamadım.

True Detective ilk sezon mükemmeldi, ama sonra feci bozduğu için onu da bıraktım. Heroes dizisindeki hayal kırıklığının bir benzeri oldu maalesef.

La Casa De Papel dizisinin orijinal senaryosunu daha Netflix'e gelmeden önce izleyip bitirmiştim. Zorlayarak yazılan bir devam senaryosu açıkçası hiç ilgimi çekmediği için açıp da daha fazla izlemek istemedim.

Çok boyutlu, tutarlı, karakterlerin kendi hikayeleri olan ve derinliği ile merak uyandıran Breaking Bad benzeri diziler için cevap yazarsanız tartışalım.

bugatti.veyron

15.09.2020 15:47

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Breaking Bad Benzeri Dizi Tavsiyeleri

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.