5.00 / 1 oy

Bir Başkadır Dizisi Kaç Bölüm?

Bir Başkadır dizisi son birkaç haftadır en çok konuşulan yapımlardan birisi (bkz: Bir Başkadır Dizisi Nereden İzlenebilir? Netflix ya da Amazon'da Var mı?). Dizinin çok doğak bir anlatım tarzı var ve hepimizin hayatındaki klişeleri bize göstermesi de dizide gördüğümüz karakterleri geröek hayattan tanıdığımız kişilere benzetmemize yol açıyor. Meryem ve ailesi, anadolu insanının iletişimini inanılmaz bir benzerlikle yansıtıyor, Peri'nin ailesinin sürekli halk tv izleyip facebook'tan gelen kopyala yapıştır post'ları yüksek sesle okuması, Melisa'nın total'e hitap eden dizisi ve diğer karakterler hepsi mükemmel bir titizlikle hazırlanmış ve çoğu zaman izlerken dizi izlediğinizi unutup doğallığın içinde kayboluyorsunuz.

Bir Başkadır dizisini spoiler vermeden herkese tavsiye ettikten sonra kendi sorduğum soruya yanıt vereyim. Bir Başkadır dizisi 8 bölüm olarak yayınlandı ama imdb'den bakıldığında 2020'nin sonrasında da dizinin devamı olacak gibi görünüyor. Bkz: Bir Başkadır Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

farukeczanesiiiiii

08.12.2020 12:59

Bu soru 1 kez yanıtlandı.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Bir Başkadır Dizisi Kaç Bölüm?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.