5.00 / 1 oy

Mr. Robot Dizisindeki Türk Bayrağı ve Atatürk Büstünün Olayı Ne?

Mr. Robot dizisinin 3. sezonuna geldim. 2. bölümü izlerken (spoiler vermeden soruyorum) bir odada duvarda Türk bayrağı ve bir de Atatürk büstü vardı. Acaba bu konu bir yere bağlanır mı ya da ilerleyen bölümlerde birilerinin aslında Türk olduğu ortaya çıkar mı diye bekliyorum ama tamamen tesadüfi olarak dekor amacıyla da bu mekanın tasarlanmadığını düşünüyorum. Bilgi vermek isteyen olursa ya da önce ben ilerleyen bölümlerde bir bağlantı yakalayabilirsem büstün ve bayrağın dizideki ilgisini paylaşırım.

-- Spoiler --

Edit: İlerleyen bölümlerde bir odada Türk'e benzer bir karakter görünce aha dedim konu şimdi bağlanacak, karakterin adı Amazon Prime Video tarafından alt yazılarda Nouri olarak yazmış olsa da adamdan baya baya "Nuri"lik akıyor :) Daha da ilerleyen bölümlerde bu vatandaşın Türk olduğunu da senaryo bize söyleyecek muhtemelen ama geldiğim bölüme kadar sadece bu kadar konuyu çözebildim. Bari karanlık orduyu Türk'lere falan bağlamasalar :)

-- Spoiler --

Mustafa Mert

23.11.2020 16:31

Bu soru henüz yanıtlanmamış.

Bu soruya sadece kayıtlı kullanıcılar yanıt yazabilirler. Yanıt yazmak için lütfen giriş yapınız.

Reitix
Mr. Robot Dizisindeki Türk Bayrağı ve Atatürk Büstünün Olayı Ne?

İnternet sitemizdeki deneyiminizi iyileştirmek için çerezler kullanıyoruz. Bu siteye giriş yaparak çerez kullanımını kabul etmiş sayılıyorsunuz. Daha fazla bilgi.